Apie mus

Klientams siūlome tik tai, kuo patys tikime. Patyręs kolektyvas garantuoja profesionalias paslaugas siekiant geriausio rezultato. Abipusis pasitikėjimas, empatija bei orientavimasis į rezultatą yra mūsų kasdieninės veiklos principai.

Skolų išieškojimo įmonė

Skoluisieskojimas.lt – tai platforma, kurioje itin paprasta pateikti užsakymą skolų išieškojimo įmonei nepriklausomai nuo to, kurioje šalyje yra skolininkas.

Savarankiškai galėsite sukurti platformos vartotoją, galėsite pasirinkti, kurį asmenį atstovaujate teikdami užsakymą. Apžvelgę numatomų veiksmų sąrašą galėsite pasirinkti, kokius veiksmus pageidaujate, kad mes atliktume. Kiekvienas Jūsų skolininkas, visų pirma, yra ir Jūsų klientas ar partneris, todėl mūsų siekiamybė – ne tik padėti susigražinti skolas, bet tai atlikti išsaugant Jūsų dalykinius santykius ir tolesnio bendradarbiavimo galimybes, kiekvienu atveju parenkant optimaliausias skolų išieškojimo priemones.

Aiški kainodara leis Jums iš anksto apskaičiuoti galimas sąnaudas, apsisaugant nuo nenumatytų išlaidų.

Jeigu turite didelį skolininkų skaičių ir Jums nepatogu suvesti kiekvieno skolininko duomenis, susisiekite su mumis ir pateiksime Jums individualų sprendimą.

Daugiau apie musų teikiamas teisines paslaugas galite sužinoti apsilankę mūsų įmonės svetainėje Eblaw.

  • Greičiausiai išieškota skola:

    2 val. 43 min.

  • Didžiausia išieškota skola:

    1 045 349 EUR

  • Mūsų paslaugų kokybe patenkinti:

    95 proc. klientų.

Šioje svetainėje naudojame slapukus jos funkcionalumo, vartotojo patirties gerinimo ir rinkodaros tikslais. Paspaudę „sutinku“ sutiksite su slapukų įrašymu. Daugiau apie slapukus ir kaip jų atsisakyti skaitykite slapukų politikoje.