Paslaugos

Skolų išieškojimo paslaugos ne tik Lietuvoje, bet ir visoje Europos Sąjungoje, NVS šalyse, Jungtinėje Karalystėje bei daugelyje kitų pasaulio šalių.

Skolų išieškojimo sėkmė priklauso nuo tinkamo situacijos įvertinimo ir tikslaus veiksmų plano vykdymo.

Jums nereikia išmanyti teisnių subtilybių, vertinti dokumentų pakankamumą ar gilintis į iš skirtingų santykių atsirandančius skolų išieškojimo niuansus. Visą darbą padarysime už Jus: iš pateiktos medžiagos įvertinsime skolos aplinkybes bei parinksime optimaliausią procesą. Skolų išieškojimui taikome laiko patikrintus, kiekvienai situacijai parinktus efektyviausius sprendimus, kurie leidžia greičiausiu būdu sugrąžinti Jums priklausančius pinigus.

 • Ikiteisminis skolų išieškojimas

  Šis procesas reikalauja mažiausiai sąnaudų, yra operatyviausias ir dažnai vienintelis procesas, kurio prireikia skolos išieškojimui. Šį procesą taip pat siūlome rinktis išieškant skolas užsienyje, kur teisminio proceso inicijavimas neretai susijęs su didelėmis išlaidomis. Būtent ikiteisminio išieškojimo sėkmė ypač priklauso nuo specialistų gebėjimų ir patirties, kadangi kiekvienas atvejis reikalauja individualių, kartais – žaibiškų sprendimų. Mūsų bendrovės specialistų ilgametė ir įvairiapusė patirtis šioje skolų išieškojimo sferoje leidžia garantuoti klientams maksimalius rezultatus.

  Ikiteisminis skolų išieškojimas taupo Jūsų laiką, leidžia sumažinti teisminio proceso išlaidas.

 • Skolos išieškojimas teismo keliu

  Skolos išieškojimas teismo keliu kartais būna vienintelė išeitis, tais atvejais kai skolininkai vengia atsiskaityti arba yra įtarimų, kad ketinama perleisti ar kitu būdu slėpti turtą, apsunkinant išieškojimo galimybes. Šioje išieškojimo stadijoje svarbus ne tik tinkamos teisminės procedūros parinkimas, bet ir būsimo reikalavimo užtikrinimas. Mūsų specialistai ne tik paruoš reikiamus dokumentus skolos priteisimui, bet dar iki bylos inicijavimo įvertins skolininko turtinę padėtį, identifikuos turimus ir galimus jo pajamų šaltinius, kad iki poteisminio proceso pabaigos būtų užtikrintas visapusiškas Jūsų reikalavimo įvykdymas.

 • Poteisminis skolų išieškojimas

  Poteisminis skolų išieškojimas nėra savaiminis procesas ir reikalauja aktyvios kontrolės, nes dėl netinkamo jo vykdymo visos lig tol įdėtos pastangos, laiko ir finansinės sąnaudos, skirtos bylinėjimuisi, gali tapti beprasmės.

  Vien vykdomojo dokumento pateikimas priverstiniam išieškojimui negarantuoja rezultato. Bendradarbiaudami su antstoliais nuolat kontroliuojame išieškojimo procesą, organizuojame turto paiešką bei rūpinamės jo realizavimu. Užtikriname galimų turto pirkėjų paiešką ir kontroliuojame, kad turtas būtų parduotas naudingiausiomis sąlygomis. Taip pat siekiame padėti antstoliui identifikuoti skolininko galimus pajamų šaltinius, nustatyti apsimestinius sandorius, padedame nustatyti skolininko buvimo vietą Lietuvoje ar užsienyje.

 • Tarptautinis skolų išieškojimas užsienyje

  Tarptautinis skolų išieškojimas užsienyje, globaliame pasaulyje tampa vis labiau aktualesnis. Turėdami bendradarbiavimo sutartis su plačiu užsienio šalių skolų išieškojimo bendrovių tinklu, galime pasiūlyti konkurencingas kainas ir betarpišką bendravimą, kuris leidžia skolininkams suvokti, jog buvimas toli nuo kreditoriaus neleis išsisukti nuo skolos grąžinimo, o klientams užtikrina nuolatinį ryšį, lyg visas procesas vyktų jų šalyje. Esame sukaupę didelę skolų išieškojimo patirtį dirbdami su skolininkais tiek Rytų, tiek ir Vakarų Europoje, Skandinavijoje, Jungtinėje Karalystėje bei daugelyje kitų šalių ir žemynų. Išieškodami skolas užsienyje vykdome ir ikiteisminį, ir teisminį skolų ieškojimą, konsultuojame klientus juos dominančios šalies teisės taikymo klausimais.

Šioje svetainėje naudojame slapukus jos funkcionalumo, vartotojo patirties gerinimo ir rinkodaros tikslais. Paspaudę „sutinku“ sutiksite su slapukų įrašymu. Daugiau apie slapukus ir kaip jų atsisakyti skaitykite slapukų politikoje.